Барбадос

Острів розбагатілих піратів, батьківщина грейпфрутів і рома

Колись на острові, омитому хвилями Карибського моря і Атлантики, жили войовничі племена індіанців-араваков, а сьогодні сонячний Барбадос процвітає завдяки гостинності.

Барбадос image 1
Барбадос image 2
Барбадос image 3
Барбадос image 4
СтолицаБриджтаун
Населення277821
Часовий поясUTC−4
Основна мова
Валюта
Візовий режим

Серфінг, дайвінг і всі 33 задоволення!

Барбадос називають острівною країною, в якій кожен турист відчуває себе казковим героєм: йому доступні всі види розваг, для нього готують ласощі, море завжди тепле, сонце гріє 340 днів в році, а облаштовані пляжі - чисті і романтичні. Острів колись був колонією Англії, і в усьому, що стосується сервісу, збережені кращі англійські традиції: персонал готелів і ресторанів відмінно вишколений, кухарі тільки європейського рівня, асортимент страв неймовірно широкий. На Барбадосі часто відпочивають знаменитості, а деякі навіть мають тут власні вілли - Ріанна, Брітні Спірс, Опра Уїнфрі. І тут воля для любителів парусного спорту, дайвінгу, сноркелінга і серфінгу - хвиля необхідної для задоволення висоти і попутний вітер забезпечені.

Популярні туристичні напрямки

Оскільки туристичні радості на Барбадосі не залежить від погоди і пори року, то мандрівники можуть орієнтуватися на яскраві події та фестивалі. Влітку можна розважитися під час фестивалю Crop Over, в програмі якого святкові ходи на честь збору врожаю цукрової тростини, феєрверки, показ мод, концерти і завершальний карнавал. Взимку на Барбадосі проходить міжнародний джазовий фестиваль, а в листопаді і лютому міжнародні змагання з серфінгу, до того ж - бажаючі можуть не тільки взяти в них участь, але отримати перші уроки від професіоналів.

Барбадос: пошук кращих готелів

Барбадос: пошук дешевих авіаквитків

Візовий режим

Громадянам України і Росії для в'їзду в Барбадос віза не знадобиться, якщо вони збираються пробути там щонайбільше місяць, при перетині кордону можуть попросити медичну страховку. Громадяни країн СНД відкривають візу, звернувшись в британське консульство.

Знайдіть попутиків на Барбадос

Яким би привабливим не здавалося подорож на Барбадос, попутник зробить його ще більш цікавим та насиченим. Знайдіть мандрівників, які вже трохи знають острів, або тих, хто, як і ви, збирається туди вперше, - і робіть відкриття в хорошій компанії!