Малайзія

Країна жарких тропіків, сонячних пляжів і хмарочосів

Колись малайці були відомі всьому світу як грізні пірати і досвідчені мореплавці, Малайзія ще в минулому столітті була британською колонією, а зараз стала однією з найбільш привітних і привабливих для іноземних мандрівників країн.

Малайзія image 1
Малайзія image 2
Малайзія image 3
Малайзія image 4
Населення31988000
Часовий поясUTC+8
Основна мова
Валюта
Візовий режим

Країна усміхнених людей, мініатюрних ведмедів і ходячих дерев

Малайзію іноді називають «азійським концентратом» завдяки багатонаціональному населенню: з часів «олов'яної лихоманки» тут, крім малайців, проживають представники майже всіх азійських національностей - від китайців до індусів. І всі вони зберігають свої звичаї і культуру, розмовляючи англійською мовою - нагадування про колоніальне минуле країни. У Малайзії дивним чином гармонійно поєднуються старовина і сучасність: вікторіанські особняки і нагадує космодром найбільший в світі аеропорт у Куала-Лумпур, природа, що здається незайманою, хмарочоси зі скла і бетону і різнокольорові, ніби іграшкові, поїзди, що летять по монорейки, як у фантастичному кіно. Переважна більшість іноземних туристів їде в Малайзію заради комфортного пляжного відпочинку в будь-який час року. Білі шовковисті піски, сонячна погода і синя гладь морів і океану - Малайзія займає частина Калімантан і півострів Малакка, створюють ідеальні умови для відпочинку. А в проміжках між сонячними ваннами і водними розвагами можна прогулятися по джунглях, щоб побачити кумедних карликових ведмедів або унікальне ходяче дерево (walking tree), коріння якого дозволяють йому переміщатися на кілька метрів. Малайзійці усміхнені і послужливі, туристична галузь в країні стрімко розвивається і рівень сервісу досить високий, щоб формувати постійний попит на малайзійські курорти.

Популярні туристичні напрямки

Найпопулярніший курорт країни - столиця Куала-Лумпур і її околиці на узбережжі Малаккської протоки. Екскурсійні поїздки зосереджені на стародавніх буддійських храмах, які розкидані по всій країні.

Малайзія: пошук дешевих авіаквитків

Візовий режим

Для подорожі терміном не більше 30 днів віза не знадобиться ні жителям України, ні росіянам. Якщо термін перебування в Малайзії більше місяця, візу потрібно продовжити безпосередньо в країні. Поліс медичного страхування на весь термін поїздки обов'язковий - висока вологість і температура близько 40ºС сприятливі для розвитку інфекційних захворювань, а медичні послуги в Малайзії коштують недешево.

Знайдіть попутника серед мандрівників

Якщо ви збираєтеся в Малайзію заради пляжного відпочинку, дайвінгу або подорожі по джунглях в пошуку гострих відчуттів, майте на увазі - подорожувати краще удвох або в хорошій компанії. Адже так можна ділитися враженнями про красу храмів і природи, дивовижному підводному світі і розвагах, вибираючи все нові і нові цікаві місця для відвідин. На сайті знайти попутника легко. Знайомтеся, спілкуйтеся, розробляйте нові маршрути разом і подорожуйте з задоволенням!