Маврикій

Острови мрії в Індійському океані

До XVIII століття, коли на Маврикій висадилися голландські моряки, острів був безлюдним, а зараз в країні 1,5 мільйона жителів різних національностей і вірувань, 65% з них зайняті в сфері обслуговування - працюють з іноземними туристами.

Маврикій image 1
Маврикій image 2
Маврикій image 3
Маврикій image 4
СтолицаПорт-Луї
Населення1262132
Часовий поясUTC+4
Основна мова
Валюта
Візовий режим

Рай неподалік - всього 600 миль від Мадагаскару

Так говорили про Маврикії британські моряки, що відкрили тоді ще безлюдний острів, що з'явився їм раєм. У порівнянні з величезним, затоплений африканськими рабами Мадагаскаром, безлюдний Маврикій і справді був островом спокою і тиші, яку порушувало тільки спів птахів і морський прибій. З тих пір пройшло майже 300 років, в 1968 році Маврикій, Родрігес і ще десяток дрібних незаселених острівців стали незалежною державою, а туристів як і раніше залучають тиша і спокій. Сюди із задоволенням їдуть багаті європейці у весільну подорож, дайвери за яскравими враженнями, а пересичені світськими розвагами - на риболовлю за блакитним марліном. Відмінна морська рибалка - одна з головних розваг Маврикія, з вересня по квітень тут встановлюють рекорди по вилову марліну, барракуд і риби-молота. На Маврикії є і справжні чудеса - багатобарвна земля Шамарель, унікальне місце з семикольорових пісочних дюн, які відновлюють кольорові шари навіть після ураганів. І побувати на краю сімдесятиметрового кратера давно згаслого вулкана недалеко від Кьюрпайпа теж багатьом цікаво. Але будь-яку з цих розваг мандрівники розглядають лише як доповнення до комфортного пляжного релаксу, яке гарантує Маврикій.

Популярні туристичні напрямки

Найпопулярніший курорт Маврикія - Флік-ан-Флак на заході острова. Він відмінно облаштований, розвинена інфраструктура задовольнить найвимогливішого мандрівника. Любителі поєднувати пляжний відпочинок і риболовлю віддають перевагу курорту Ле-Морн, розташованому біля підніжжя сплячого вулкану Морн-Брабан.

Маврикій: пошук дешевих авіаквитків

Візовий режим

Громадянам України, які планують бути в країні не більше 30 днів, візу відкривати не потрібно - відмітку у паспорті зроблять безпосередньо в аеропорту Республіки Маврикій, без додаткових витрат. З собою, крім закордонного паспорта, потрібно мати зворотний квиток (або квиток в третю країну) і туристичний ваучер. Може знадобитися підтвердження платоспроможності - $ 100 на добу. Громадянам Росії віза на Маврикій не потрібна, якщо вони збираються пробути в країні не більше 60 днів.

Знайдіть попутника серед мандрівників

Збираєтеся на Маврикій, щоб погуляти серед колоніальних особняків столиці Порт-Луї або побувати на чайній фабриці в Буа-Шері? Уважно вдивіться в ці обличчя - на сайті ви зможете швидко знайти попутника. Знайомтеся, спілкуйтеся, використовуйте підтримку досвідчених мандрівників, їх корисні поради конструктивну допомогу в розробці маршруту. І вирушайте на чудові острови Маврикій і Родрігес в приємній компанії. Тільки не забудьте нам розповісти про подорож!