Пошук партнера для подорожі

Знайдіть того, з ким Ви розділите враження від подорожей - друга, товариша, а може бути навіть супутника або супутницю життя

Почати подорож

Знайдіть один одного і об'єднуйтеся для захоплюючих подорожей

Знайдіть тих, хто з Вами на одній хвилі. Круїз, туристичні екскурсії, поїздки автостопом і екстремальні розваги - на ТріпХартс Ви зможете знайти супутника або супутницю, які хочуть того ж, що і Ви.

Партнер для подорожей

«Вместе весело шагать по просторам ...»

Знайома з дитинства пісенька відображає суть спільних подорожей - удвох або компанією відпочивати і пізнавати нове цікавіше і веселіше, ніж одному.

Просто створіть маршрут своєї поїздки або приєднуйтесь до вже створених подорожей. А потім діліться враженнями, фотографіями, відгуками про країни і міста. ТріпХартс - сайт, де знайти партнера для самої несподіваної або давно задуманої подорожі легко.

Партнер для подорожей

Пізнавайте світ разом і отримуйте задоволення від спілкування

Зареєструйтеся та створіть маршрут поїздки або приймайте пропозиції тих, хто вже її створив, обговорюйте деталі майбутньої поїздки, подорожуйте в приємній компанії, а потім - діліться враженнями і фотографіями-ілюстраціями чудового відпочинку.

Чи плануєте кругосвітню подорож і шукайте однодумців? Станьте частиною спільноти попутників і зробіть цей грандіозний крок разом з такими ж мандрівниками як і Ви. Ми впевнені: за допомогою ТріпХартс ви сплануєте кращий відпочинок у своєму житті. І не забудьте - ми чекаємо відгуків про подорожi!

start travel

У подорожі немає ні буднів ні вихідних, є тільки момент зараз, і він чарівний

Почати подорож