Пошук попутників і попутниць для подорожей

Відкрийте найпотаємніші таємниці світу - а ми подбаємо, щоб Вам було з ким їх розділити

Почати подорож

Кращий сервіс для того, щоб знайти попутника в дорогу - будь це одноденна поїздка в сусіднє місто, або ж кругосвітній круїз

Чого варті враження, якими ні з ким поділитися? ТріпХартс - відкриває серця і душі тих, хто готовий ділитися радістю дороги і нових пригод. Подивіться, можливо, саме Ваш попутник зараз онлайн і готовий відправитися в подорож.

Пошук попутників

Перед Вами весь світ - і попутники з усього світу

Тут Ви зможете знайти собі партнера для подорожей куди завгодно, коли завгодно і навіщо завгодно. Спілкуйтеся, дізнавайтеся один одного і нові місця.

Ви зможете знайти однодумця, котрий поділяє Ваші захоплення - і здатного поділитися своїми, не менш цінними знаннями, досвідом та емоціями. ТріпХартс - кращий спосіб для пошуку тих, з ким Вам захочеться залишатися поруч, адже тільки в дорозі можна дізнатися про людину практично все.

Пошук попутників

Додаток для пошуку попутників

Створіть історію своєї неймовірної подорожі або заплануйте нову. Тут у Вас є шанс знайти собі попутника, який оцінить Вашу задумку, а може і запропонує якомога її поліпшити.

Туристичні поїздки по визначних пам'ятках, круїзи і курортний відпочинок, подорожі автостопом і екстремальні розваги - все це на сайті пошуку попутників ТріпХартс! Зареєструйтеся та почніть планувати свої подорожі.

start travel

Мрія про кругосвітню подорож стає ближче разом з попутником

Почати подорож